1. Nová auta
  2. Nová Toyota C-HR
  3. Hlavní funkce
859 900 Kč
859 900 Kč

Ikonické prvky

Oblíbené funkce telefonu

Bezdrátové Apple CarPlay a Android Auto

Okamžité bezdrátové propojení a kompatibilita s Apple CarPlay a Android Auto™, tato ultra plynulá integrace hladce propojí váš digitální a řidičský život a vy můžete používat vaše oblíbené aplikace.

17“ litá kola

Pohybujte se s jistotou

Propracovaný design 17" stříbrných kol z lehké slitiny s 5 dvojitými paprsky zajistí, že do cíle dorazíte s jistotou a stylově.

Adaptivní tempomat

Když se sloučí bezpečnost se stylem

Udržujte bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu pomocí inteligentního adaptivního tempomatu – který zpomalí vaše vozidlo až do zastavení a zrychlí vás zpět na cestovní rychlost, jakmile je silnice volná.

BSM

Se systémem sledování slepého úhlu vám nic neunikne

Vstupte do éry bezpečné jízdy s monitorem slepého úhlu, který za vás vidí skrytá vozidla pomocí ultrazvukových senzorů na boku vozu. Když detekuje nebezpečí, rozsvítí se výstražná kontrolka, která chrání vás i ostatní účastníky silničního provozu.

859 900 Kč

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/cz/cs?path=highlights/6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-bsauto.cz/nova-auta/nova-toyota-c-hr/hlavni-funkce","configure":"https://www.toyota-bsauto.cz/nova-auta/nova-toyota-c-hr/konfigurator","specs":"https://www.toyota-bsauto.cz/nova-auta/nova-toyota-c-hr/prvky-vybavy"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-bsauto.cz/nova-auta/nova-toyota-c-hr/hlavni-funkce","configure":"https://www.toyota-bsauto.cz/nova-auta/nova-toyota-c-hr/konfigurator","specs":"https://www.toyota-bsauto.cz/nova-auta/nova-toyota-c-hr/prvky-vybavy"}}}}