1. Nová auta
Již od (vč. DPH)
1 290 000 Kč
WLTP
Spotřeba elektřiny
144 Wh/km
Elektrický dojezd
500 km
Kapacita baterie
71.4 kWh

*Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních měření dle předpisů EU. Jsou poskytovány za účelem porovnání vozidel a nemusejí odpovídat vašim zkušenostem v reálném provozu.

Připraveni začít? Zvolte si stupeň výbavy a motor

Vyberte variantu

3 Možnosti

 • Toyota bZ4X - Comfort - 5 dveřový

  Toyota bZ4X Comfort

  5 dveřový
  • +
   8" multimediální displej
  • +
   7" obrazovka multiinformačního displeje
  • +
   18" litá kola s kryty

  Vybrat motor


  Od

  1 290 000 Kč

  Automatická převodovka | 4x2
  • Spotřeba elektřiny
   144 Wh/km
  • Elektrický dojezd
   500 km
  • Kapacita baterie
   71.4 kWh
 • Toyota bZ4X - Prestige - 5 dveřový

  Toyota bZ4X Prestige

  5 dveřový
  • +
   Bezdrátové nabíjení mobilního telefonu
  • +
   Vyhřívané trysky ostřikovačů
  • +
   Zatmavená zadní okna

  Vybrat motor


  Od

  1 365 000 Kč

  Automatická převodovka | 4x2
  • Spotřeba elektřiny
   147 Wh/km
  • Elektrický dojezd
   481 km
  • Kapacita baterie
   71.4 kWh

  Od

  1 450 000 Kč

  Automatická převodovka | 4x4
  • Spotřeba elektřiny
   162 Wh/km
  • Elektrický dojezd
   445 km
  • Kapacita baterie
   71.4 kWh
 • Toyota bZ4X - Executive - 5 dveřový

  Toyota bZ4X Executive

  5 dveřový
  • +
   12,3" multimediální displej
  • +
   Paměťová funkce sedadla řidiče
  • +
   Vyhřívané přední sklo

  Vybrat motor


  Od

  1 480 000 Kč

  Automatická převodovka | 4x2
  • Spotřeba elektřiny
   166 Wh/km
  • Elektrický dojezd
   436 km
  • Kapacita baterie
   71.4 kWh

  Od

  1 565 000 Kč

  Automatická převodovka | 4x4
  • Spotřeba elektřiny
   179 Wh/km
  • Elektrický dojezd
   411 km
  • Kapacita baterie
   71.4 kWh
BEYOND ZERO

Navštivte Virtuální
showroom
Beyond Zero

Zjistěte více

ČISTĚ ELEKTRICKÝ POHON VŠECH KOL

Robustní podoba a dynamický design SUV jdou ruku v ruce s nejlepším pohonem všech kol v této třídě a skvělým dojezdem na elektřinu. Pokroková a hospodárná Toyota bZ4X znamená cestování bez obav.

Dostupnost níže uvedených produktů se může lišit v závislosti na konkrétním trhu. Na jednotlivých trzích se mohou nabízet specifické produkty. Další podrobnosti naleznete na webových stránkách Toyota.
 • Elegantní styl, všudypřítomné SUV

  Robustní a nenuceně stylová, Toyota bZ4X je doma ve městě i mimo něj. Vytříbená elegantní silueta elektrického vozidla se setkává se sebevědomou a impozantní karoserií typu SUV, výsledkem čehož je unikátní design.

Dojezd
Baterie
X-Mód
Aerodynamický výkon
Recyklované materiály
Klimatizace na bázi tepelného čerpadla
Dynamická jízda

Dojezd

Užijte si svobodu jet, kamkoli vás cesta zavede. Toyota bZ4X dokáže ujet více než 500 km* na jedno plné nabití. To je dostatečná vzdálenost k překonání prakticky každého typu cesty, což vám dodává naprostý klid. Nejlepší ze všeho je, že je všeho dosaženo s nulovými emisemi. (*cyklus WLTP. Dojezd závisí na zvolených stupních výbavy, pohonných jednotkách a místních jízdních podmínkách.)

Baterie

Důvěra Toyoty v kvalitu baterie se odráží v záruce, že si zachová minimálně 70 % své kapacity až po dobu 10 let, na což se vztahuje originální záruka výrobce na akumulátor na 8 let nebo 160 000 kilometrů.

X-Mód

Fantastický pohon AWD jedním dotykem pomocí tlačítka X-Mode. Zvolte režim jízdy tak, aby vyhovoval různému terénu. Buďte sebevědomí za jakýchkoli podmínek, včetně hlubokého sněhu a bláta (pod 20 km/h), stejně jako při použití Grip Control pro náročnější jízdu v terénu (pod 10 km/h).

Aerodynamický výkon

Aerodynamické designové prvky pomáhají řídit proudění vzduchu a maximalizovat jízdní dosah bZ4X, včetně otvorů v rozích předního nárazníku, úplného krytu podvozku, děleného střešního spoileru a zadního spoileru. Design, který předčí očekávání.

Recyklované materiály

Poslání Toyoty v oblasti ochrany životního prostředí nekončí jen u špičkového inženýrství. V celé Toyotě bZ4X jsou použity vysoce recyklovatelné materiály, které jí pomáhají jít za nulovou hranici.

Klimatizace na bázi tepelného čerpadla

Toyota bZ4X používá systém tepelného čerpadla s nízkou spotřebou a vysokou účinností pro vynikající jízdní dosah. Absorbuje teplo z venkovního vzduchu a využívá ho k zahřívání vozidla v zimě. BZ4X překračuje limity SUV a nabízí důmyslná řešení pro každou jízdu.

Dynamická jízda

Dle filozofie e-TNGA* používá Toyota bZ4X jako první Toyota platformu vyhrazenou pro bateriové elektromobily. Díky nízkému těžišti a tuhosti karoserie poskytuje mimořádně intuitivní jízdní výkon – nejen pro BEV, ale pro jakýkoli vůz. (*Toyota New Global Architecture)

Za očekávání, za nulou hranici

Naším posláním je zlepšit mobilitu každého z nás. Představujeme novou generaci inovativních bateriových elektrických vozidel: snadné spojení elegantního, moderního designu a výjimečných schopností, to je jízda s nulovými emisemi s rozdílem.

 • Vychutnejte si cestování bez emisí s konkurenceschopným dojezdem bZ4X

  Čistě elektrická Toyota bZ4X znamená naprostou svobodu, ať již vás cesta zavede kamkoli. Konkurenceschopný dojezd* a snadné nabíjení: tak může vypadat čistě elektrické cestování bez zbytečných komplikací. 


  *Kombinovaný dojezd podle WLTP od 411 do 512 km (v závislosti na výbavě). Hodnoty dojezdu na elektřinu jsou uvedeny pouze pro účely porovnání a mohou se lišit v závislosti na různých okolnostech, jako např. zvoleném stupni výbavy a převodovce, příslušenství vozidla (po uvedení do provozu), způsobu jízdy, klimatických podmínkách, rychlosti a zatížení vozidla. Uvedené hodnoty nemusejí odrážet výsledky dosažené za reálných provozních podmínek. Všechna vozidla jsou testována na základě metodiky měření WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure).

Časté dotazy

Zde naleznete informace týkající se dojezdu, který je klíčovou vlastností každého elektromobilu.

Dojezd podle WLTP je odhadem založeným na metodice měření WLTP (Worldwide harmonised Light vehicle Test Procedure). Jedná se o celosvětový standard, který Toyota přísně dodržuje. Reálný dojezd se od údaje WLTP může lišit, neboť do hry vstupují další klíčové aspekty, jako např. rychlost, povrch vozovky, způsob jízdy a teplota okolí, které nemusejí odpovídat hodnotám testovacího cyklu WLTP. Na webových stránkách a v katalogu bZ4X je uveden dojezd WLTP od 411 do 512 km (v závislosti na provedení vozidla a výbavě), ale z různých důvodů může být reálný dojezd nižší. Doporučujeme použít naši kalkulačku dojezdu, která vám pomůže odhadnout reálný dojezd za konkrétních podmínek, jako je např. teplota, velikost kol, jízdní režim nebo nastavení klimatizace.

Nastavením jízdního režimu Eco se zvýší provozní efektivita a maximálně využitelný dojezd; podobně funguje i zapnutí režimu topení Auto Eco. Podle potřeby zvažte vypnutí klimatizace a nezapomeňte, že k navození pocitu tepla je výhodnější zapnout vyhřívání sedadel a volantu bZ4X namísto vytápění celé kabiny. Dbejte na správný tlak v pneumatikách. S podhuštěnými pneumatikami se dojezd zkracuje. Zimní pneumatiky na suché vozovce rovněž zvyšují spotřebu v porovnání s pneumatikami letními. Spotřebu zvyšuje i převážení zbytečného nákladu, a tak všechny věci, které nepotřebujete, z vozidla vyndejte. Dále můžete popřemýšlet nad správným způsobem jízdy. Dojezd na jedno nabití prodloužíte mírnou ustálenou rychlostí bez zbytečného zrychlování a brzdění. Aby se spotřeba energie snížila na minimum, změny rychlosti by měly být jen pozvolné.

Při výrobě našich elektromobilů dodržujeme tytéž přísné standardy kvality, trvanlivosti a spolehlivosti jako u všech ostatních vozidel značky Toyota. Baterie těchto vozidel jsou navrženy pro co nejdelší životnost. Na všechny baterie se vztahuje náš program „prodloužené péče o baterii“, který po 10 letech používání (nebo 1 000 000 km*) garantuje zachování nejméně 70 % kapacity, abyste mohli cestovat zcela bez obav. 


*Záruka s platností v Evropě. Další podrobnosti viz záruční podmínky pro konkrétní trh.

Snadné nabíjení kdekoli a kdykoli

Nová Toyota bZ4X znamená pocit naprosté jistoty, ať již vás cesta zavede kamkoli. Palubní nabíječka s kombinovaným nabíjecím systémem CCS2 nabízí nejrůznější možnosti nabíjení. Nabíjejte podle potřeby doma, v práci nebo na cestách. Pomocí DC nabíjení o výkonu 150 kW je možné vozidlo nabít z 10 na 80 % již za 30 minut* (za optimálních podmínek, např. teploty od 25 do 30 °C). Z důvodu ochrany baterie a prodloužení její životnosti se při dosažení 80 % nabíjecí výkon DC rychlonabíjení snižuje. K odhadu konkrétní doby nabíjení můžete využít naši kalkulačku doby nabíjení. Jednoduše zadejte konkrétní podmínky, jako např. váš typ nabíječky a teplotu okolního vzduchu.
 • Domácí wallbox

  Nabíjení prostřednictvím této speciální jednotky je mnohem rychlejší než při použití běžné domovní zásuvky. K plnému nabití bZ4X potřebujete 6,5 až 10 hodin**.

 • Veřejné nabíjecí stanice

  Pro účely rychlého nabíjení slouží rychlonabíjecí stanice, které najdete na řadě veřejně přístupných míst – použít můžete vyhledávač stanic v mobilní aplikaci MyT a systému Toyota Smart Connect+. Tyto mimořádně výkonné stanice dokáží vozidlo nabít z 10 na 80 % již za 30 minut*** (při nabíjecím výkonu 150 kW za optimálních podmínek, např. teploty od 25 do 30 °C). Z důvodu ochrany baterie a prodloužení její životnosti se při dosažení 80 % nabíjecí výkon DC rychlonabíjení snižuje. K odhadu konkrétní doby nabíjení můžete využít naši kalkulačku doby nabíjení. Jednoduše zadejte konkrétní podmínky, jako např. váš typ nabíječky a teplotu okolního vzduchu. 


 • Nabíjení s konektivitou

  Aplikace MyT na chytrém telefonu usnadňuje řízení a otevírá nový svět konektivity. Pomocí aplikace si snadno zkontrolujete stav nabití baterie, naplánujete nabíjení, zobrazíte údaje o trase, a dokonce na dálku aktivujete některé funkce vozidla.

*Podle místních podmínek. Po dvou cyklech rychlonabíjení z 10 na 80 % během jednoho dne se z důvodu vyšší efektivity nabíjení a prodloužení životnosti baterie nabíjecí výkon DC systému rychlonabíjení bZ4X dočasně snižuje (cca na 24 hodin).
**S 11kW palubní nabíječkou. Podle místních podmínek. Na dobu nabíjení mají vliv i další aspekty, jako např. teplota mimo rozsah 25 až 30 °C.
 ***Podle místních podmínek. Po dvou cyklech rychlonabíjení z 10 na 80 % během jednoho dne se z důvodu vyšší efektivity nabíjení a prodloužení životnosti baterie nabíjecí výkon DC systému rychlonabíjení bZ4X dočasně snižuje (cca na 24 hodin).

Budoucnost je elektrická

Objevte výhody vlastnictví elektrifikovaného vozu Toyota.

25+ let zkušeností

Je tomu více než 25 let, co Toyota uvedla na trh svůj první hybridní model. Rozsáhlé zkušenosti získané na silnicích po celém světě nám umožňují vytvářet ještě lepší vozy, které využívají elektřinu jako zdroj energie.

Dynamika na přání

Celý točivý moment k dispozici okamžitě. Každý, kdo alespoň jednou řídil elektromobil, si ten pocit bude pamatovat navždy. V elektromobilu nemusíte na nic čekat! A díky nízkému těžišti je řízení ještě příjemnější.

Platforma e-TNGA

Platforma, navržená speciálně pro elektromobily Toyota, je extrémně tuhá a bezpečná. Poskytuje vynikající ovladatelnost, optimální rozložení hmotnosti a dostatek prostoru uvnitř vozu.

Solární střecha

Volba výbavy se solární střechou vám může poskytnout až 1 800 kilometrů dodatečného dojezdu ročně! Energie, kterou denně vyrobí, je schopna nabít 140 iPhonů z 0 na 100 %.

Řízení s XMODE

Bez ohledu na podmínky vozovky volí pohon XMODE nejoptimálnější nastavení a poskytuje vynikající stabilitu na jakémkoli typu povrchu vozovky. Pohybujte se s jistotou sněhem a blátem!

Tepelné čerpadlo

Součástí standardní výbavy je super účinné tepelné čerpadlo uvolňuje energii získanou z okolního prostředí do interiéru vozu (spotřebuje 3x méně energie než standardní topení) a ochlazuje nebo vyhřívá interiér, odvlhčuje vzduch a snižuje zamlžování oken.

Časté dotazy

Chcete se o nabíjení elektromobilů dozvědět více? Zde je váš průvodce

Pomocí DC nabíjení o výkonu 150 kW je možné vozidlo nabít z 10 na 80 % již za 30 minut* (za optimálních podmínek). Z důvodu ochrany baterie a prodloužení její životnosti se při dosažení 80 % nabíjecí výkon DC rychlonabíjení snižuje. K odhadu konkrétní doby nabíjení můžete využít naši kalkulačku doby nabíjení. Jednoduše zadejte konkrétní podmínky, jako např. váš typ nabíječky a teplotu okolního vzduchu.

*Podle místních podmínek. Po dvou cyklech rychlonabíjení z 10 na 80 % během jednoho dne se z důvodu vyšší efektivity nabíjení a prodloužení životnosti baterie nabíjecí výkon DC systému rychlonabíjení bZ4X může dočasně snížit (cca na 24 hodin).Doba nabíjení může záviset i na dalších okolnostech, jako je např. nižší teplota.

Uvedená písmena označují různé úrovně napětí nabíječky. bZ4X se 400V elektroinstalací je možné bez problémů nabíjet pomocí nabíječek typu K (napětí od 50 do 500 V) i nabíječek typu L (napětí od 200 do 920 V).

Nabíjení elektromobilu je jednoduché a pohodlné. Instalací wallboxu v domácnosti zajistíte, aby bylo vaše vozidlo připraveno kdykoli vyrazit na cestu – po příjezdu domů stačí jej jednoduše zapojit do zásuvky. K nabíjení můžete bezpečně používat i běžnou domovní zásuvku a nabíjecí kabel vozidla, pouze je třeba počítat s tím, že nabájení bude trvat déle než prostřednictvím wallboxu.

Pro potřeby rychlého a pohodlného nabíjení na cestách je k dispozici stále širší síť rychlonabíjecích stanic např. u dálničních motorestů nebo na parkovištích obchodních center, kde vozidlo dobijete již za 30 minut*. K odhadu konkrétní doby nabíjení můžete využít naši kalkulačku doby nabíjení. Jednoduše zadejte konkrétní podmínky, jako např. váš typ nabíječky a teplotu okolního vzduchu.

*Podle místních podmínek. Po dvou cyklech rychlonabíjení z 10 na 80 % během jednoho dne se z důvodu vyšší efektivity nabíjení a prodloužení životnosti baterie nabíjecí výkon DC systému rychlonabíjení bZ4X může dočasně snížit (cca na 24 hodin).Doba nabíjení může záviset i na dalších okolnostech, jako je např. nižší teplota.

Vozidla vyrobená do ledna 2023 jsou vybavena 7kW palubní nabíječkou (OBC). Nabíječka napájená proudem 32 A potřebuje k úplnému nabití 9,5 hodiny. Vozidla vyrobená od února 2023 (včetně) jsou vybavena 11kW palubní nabíječkou, se kterou se doba do úplného nabití zkracuje na 6,5 hodiny (za podmínky, že nabíjecí místo disponuje výkonem 11 kW). Odhad doby nabíjení za konkrétních podmínek (např. podle typu nabíječky a okolní teploty) zjistíte pomocí kalkulačky doby nabíjení.
 • Vždy ve spojení, vždy v obraze

  Inteligentní kokpit udržuje váš vůz a mobilní telefon v propojení. Aplikace MyT ve vašem smartphonu, navržená tak, aby usnadnila řízení, otevírá svět konektivity.

Naprostý klid s KINTO ONE

Společně s modelovou řadou bZ představujeme zcela nový přístup k tomu, jak si zákazníci pořizují vozidlo, a to včetně všech aspektů jeho používání a vlastnictví.
 • Financování vozu

 • Servis, údržba a opravy

 • Pojištění Toyota

 • Non-stop asistenční službu

 • Náhradní vozidlo

 • Do splátek lze zahrnout také Wallbox a jeho instalaci

Toyota T-Mate. Stále s vámi pro bezpečnější cestování

Toyota bZ4X nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. T-Mate zahrnuje řadu systémů na podporu řízení a ke zvýšení bezpečnosti jízdy, ať již na dálnicích, ve městě nebo při parkování. Se systémem T-Mate jste vždy v bezpečných rukách. V seznamu níže je uveden výběr hlavních prvků; kompletní seznam systémů T-Mate pro Toyotu bZ4X najdete v ceníku vozu.
 • Předkolizní bezpečnostní systém (PCS)

  Předkolizní systém dokáže detekovat a pomoci vám vyhnout se srážkám s jinými vozidly, chodci, cyklisty a motocykly. Funguje tak, že řidiče upozorní zvukovým a vizuálním signálem varování a spustí brzdový asistent. Pokud řidič nestihne zabrzdit včas, brzdí automaticky, abyste zabránili srážce nebo ji zmírnili. Navíc podporuje předcházení kolizím v křižovatkách a podporuje nouzové řízení během dne při odbočování na křižovatkách a při vyhýbacích manévrech.

 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go

  Tento systém vás udržuje v minimální předem nastavené vzdálenosti od vozidla vpředu. Pokud tato vzdálenost klesne, systém sníží vaši rychlost, a nakonec dojde k použití brzd a aktivaci brzdových světel. Tempomat dokáže vozidlo úplně zastavit, pokud před ním stojící vozidlo zastaví. Drobné stlačení pedálu plynu nebo spínač ACC systém znovu aktivuje. Pokud je váš vůz vybaven systémem Rozpoznávání dopravních značek (RSA), tento systém také rozpozná rychlostní omezení na vaší jízdní trase a navrhne potřebná nastavení.

 • Systém nouzového zastavení (EDSS)

  Pokud systém po určitou dobu nezjistí žádný zásah řidiče, upozorní řidiče zvukovým signálem. Pokud nejsou detekovány žádné další vstupy, EDSS vozidlo postupně zastaví, přičemž jej bezpečně udrží v jízdním pruhu. Výstražná světla se aktivují, aby varovala ostatní účastníky silničního provozu, a dveře se odemknou, aby v případě potřeby umožnily záchranným složkám snadný přístup.

 • Aktualizace softwaru vzduchem zajišťují, že Toyota Safety Sense (TSS) je aktuální s nejnovějšími funkcemi a vylepšeními

  Zdalne aktualizacje pozwalają ulepszać istAktualizace softwaru vzduchem zajišťují, že Toyota Safety Sense (TSS) je aktuální s nejnovějšími funkcemi a vylepšeními.niejące funkcje pakietu Toyota Safety Sense w Twoim aucie, a także dodawać nowe.

 • Proaktivní jízdní asistent – asistent zpomalení (PDA – DA)

  Systém usnadňuje plynulé zpomalení, když sundáte nohu z brzdového pedálu, a detekuje vůz jedoucí před Vámi.

 • Panoramatický monitor (PVM)

  Usnadňuje a zvyšuje bezpečnost parkování tím, že spojením záběru čtveřice kamer vytváří 360° zobrazení situace kolem vozidla.

 • Systém sledování únavy řidiče

  Systém využívá kameru umístěnou na volantu, která monitoruje stav řidiče. Upozorní, pokud je zjištěna abnormalita, například únava. Informace z kamery jsou odesílány mimo jiné do systému EDSS, což umožňuje jeho rychlejší aktivaci.

Galerie bZ4X

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

OBJEVTE KINTO

Prozkoumejte obsáhlé možnosti leasingu s KINTO ONE (pro firemní zákazníky)
Opens in new window Zjistit více