1. Elektrifikace
  2. Bateriové elektromobily

Bateriové elektromobily Toyota

Objevte svobodu spočívající v nulové spotřebě paliva a cestování zcela bez emisí.

Elektromobily nové generace s bateriovým pohonem využívají našich bezkonkurenčních zkušeností na poli elektrifikace a zprostředkují nekompromisní spojení výkonu, spolehlivosti a jízdních schopností. Všechny tyto elektromobily jsou poháněny elektřinou z baterie a nespotřebovávají žádné palivo.

V příštích pěti letech Toyota plánuje uvést na trh nejméně deset nových vozidel s nulovými emisemi, jejichž prvními reprezentanty jsou modely Toyota bZ4X a PROACE Electric.

SEZNAMTE SE S NAŠIMI MODELY BATERIOVÝCH ELEKTROMOBILŮ

Získejte další informace o naší stále širší nabídce mimořádně hospodárných elektromobilů s bateriovým pohonem.

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/cz/cs?fuelType=electric

VŠECHNY VÝHODY ČISTĚ ELEKTRICKÉHO POHONU

Jelikož elektromobily využívají pouze energii z baterie, nespotřebovávají žádné palivo a ani neprodukují žádné emise. Nabízejí jednoduché nabíjení, kultivované cestování a opojný zátah díky maximu točivého momentu již od nulových otáček elektromotoru; samozřejmostí jsou i nižší provozní náklady než u vozů s klasickým pohonem. A jelikož pomáhají zlepšovat kvalitu ovzduší ve městech, můžete je bez obav používat v nízkoemisních zónách nebo zónách se zpoplatněným vjezdem.

NABÍJENÍ VAŠEHO ELEKTROMOBILU

Nabíjení bateriového elektromobilu je jednoduché a pohodlné, ať již nabíjíte doma, v kanceláři či na cestách na některém z rychlonabíjecích míst, jejichž počet neustále roste.
Seznámení s Toyotou bZ

STABILNÍ ENERGIE

Podobně jako vše od Toyoty jsou baterie našich čistě elektrických vozidel konstruovány tak, aby dlouho vydržely. Pro cestování bez obav se na všechny baterie vztahuje záruka po dobu 8 let / 160 tisíc kilometrů.

Náš systém zpětného odběru garantuje, že když baterie elektromobilu dospějí ke konci životnosti, bezpečně a zodpovědně se o ně postaráme. Autorizované servisy Toyota v současnosti odebírají přes 90 % našich baterií, přičemž cílem je recyklovat před 50 % hmotnosti všech hybridních baterií.

PŘEDSTAVUJEME ŘADU TOYOTA bZ

Vítá vás nová dílčí značka bZ, reprezentující vozidla řady Toyota bZ. Naše pestrá paleta bateriových elektromobilů příští generace jde za nulovou hranici s cílem změnit současný způsob života i cestovatelské zkušenosti lidí. První modelem řady Toyota bZ je podmanivá Toyota bZ4X s plánovaným uvedením na trh v polovině roku 2022. Nenechte si ji ujít.

Seznámení s Toyotou bZ