1. Nová auta
 2. Již brzy
 3. Proace City
Pusťme se do práce
Rolovat Přeskočit
Pusťme se do práce

Nová Toyota Proace City

VŽDY PŘIPRAVENA NA JAKÝKOLI ÚKOL.

Kompaktní a dynamická Toyota Proace City s mimořádnými přepravními schopnostmi se před ničím nezastaví. Moderní design, digitální přístrojový štít a nejmodernější bezpečnostní technologie – neexistuje úkol, který by tento vůz nezvládl. Nová Toyota Proace City je zde, připravena rozjet vaše podnikání za podpory výkonných elektrických i konvenčních pohonů.

Flexibilní volba pohonu: elektrický, benzínový nebo dieselový
Široká nabídka rozměrů a velikostí
Hladká konektivita
Vaše kancelář na cestách
Toyota Professional
Náš příslib vůči vám
Toyota Professional je vaším obchodním partnerem pro lehká užitková vozidla, ať již potřebujete náhradní dodávkový automobil, pojištění, expresní servis nebo asistenční službu. Naše komplexní nabídka služeb je odpovědí na všechny potřeby vašeho podnikání.

Prodloužená záruka Toyota Extracare

Prodloužená záruka na vybrané mechanické, elektrické, elektronické, hydraulické a pneumatické části a komponenty trvá 2 roky po skončení standardní záruky, nebo do ujetí daného počtu kilometrů, podle toho, co nastane dříve. V případě výskytu vady v době záruky má kupující právo na bezplatné odstranění vady opravou. Zárukou nejsou dotčena práva spotřebitele z vadného plnění. 5 let / 250 000 km.

Asistenční služba

Asistenční služba Toyota je vám a vašemu podnikání k dispozici 24/7, a to v tuzemsku i zahraničí. Zahrnuje pomoc v případě poruchy vozidla, odtah vozidla a podle potřeby i hotelové ubytování.

Náhradní vozy

Součástí servisních služeb Toyota Professional je nabídka náhradního vozidla v době, kdy váš vlastní vůz vyžaduje údržbu. Vybírat můžete z různých variant osobních automobilů i lehkých užitkových vozidel.

Financování a pojištění

Toyota Professional nabízí služby financování a leasingu na míru firemním zákazníkům, stejně jako mnoho produktů pojištění odladěných pro vaše potřeby.
Vaše volby
Proace City pro každý úkol
Proace City ve dvou karosářských variantách o různých rozměrech umožňuje výběr bez kompromisů, tak vypadá dokonalá dodávka pro všechny vaše potřeby. Proace City vše zvládá s přehledem. Snadno se nakládá, utáhne až 1,5 tuny a má dost místa až pro dvě europalety.
Praktičnost
Váš spolehlivý obchodní partner
Vysoce praktická Toyota Proace City se spoustou intuitivních funkcí a chytře využívající každý kousek místa, byla navrženo pro různorodé potřeby řidičů. V rušném městském provozu je jako ve svém živlu a díky široké nabídce rozměrů a různých variant dveří si snadno navrhnete dokonalou dodávku pro potřeby svého podnikání.

Malá dodávka, velké nápady

Proace City s užitečnou hmotností až 1 tuny*, nejvyšší ve své třídě, se hravě vypořádá s každým nákladem, a ještě zbude spousta místa k uložení vašeho nářadí a vybavení. A vzhledem k tažné kapacitě až 1,5 tuny** je Proace City opravdovým pracantem, na nějž je spoleh. *750 kg a **700 kg u provedení Proace City Electric.

Pohodlně pod kontrolou

Proace City s intuitivním ovládáním, dokonalou ergonomií a chytrým infotainmentem je vaší pohodlnou kanceláří na cestách včetně spolehlivé konektivity. A díky novému multifunkčnímu volantu a digitálnímu přístrojovému štítu máte vše pod kontrolou, abyste se mohli plně soustředit na řízení.

Nekonečná flexibilita

Důmyslný systém Smart Cargo s otvorem v dělicí přepážce nabízí další místo pro větší a delší kusy nákladu. Sklopením prostředního předního sedadla do roviny vytvoříte praktický stoleček na notebook nebo tablet.

Stále online

Kokpit Proace City s hladkou konektivitou zahrnuje nový 10" digitální přístrojový štít se skvěle čitelnými údaji. Sekunduje mu 10" dotykový displej multimédií, zprostředkující snadné používání médií, navigace a hands-free volání.

Pohony
Hybná síla úspěchu

Svoji mimořádnou flexibilitu dokládá Proace City i možností volit mezi benzínovým, naftovým a čistě elektrickým pohonem. Provedení Proace City Electric, které se v husté městské dopravě cítí jako ryba ve vodě, nabízí agilní jízdní schopnosti, dojezd postačující i pro ty nejnáročnější úkoly a snadné dobíjení. A se třemi spalovacími motory na výběr je Proace schopno uspokojit každého zájemce.

Elektrický pohon

Hladký, tichý a mimořádně hospodárný elektrický pohon nabízí nejvyšší točivý moment přesně ve chvíli, kdy jej potřebujete, a umožňuje tak živé rozjezdy na semaforech i rychlé úniky z křižovatek.

Všestranné benzínové a naftové motory

Nová Toyota Proace City s moderním benzínovým nebo naftovým motorem nabízí skvělé jízdní vlastnosti a hospodárný provoz včetně dlouhého dojezdu, abyste mohli bez obav vyrážet i na ty nejdelší trasy.

 

Hladký, tichý a mimořádně hospodárný elektrický pohon nabízí nejvyšší točivý moment přesně ve chvíli, kdy jej potřebujete, a umožňuje tak živé rozjezdy na semaforech i rychlé úniky z křižovatek.

Kapacita baterie
50 kWh
Elektrický dojezd
až 330 km (+50 km)*
Jízdní výkony
100 kW

Nová Toyota Proace City s moderním benzínovým nebo naftovým motorem nabízí skvělé jízdní vlastnosti a hospodárný provoz včetně dlouhého dojezdu, abyste mohli bez obav vyrážet i na ty nejdelší trasy.

 

Motory
Benzin 1,2 l a diesel 1,5 l
Výkon
až 130 koní
Spotřeba paliva
5,8 l / 100 km
Emise CO2
143–167 g/km
Stupně výbavy
Prozkoumat prvky výbavy
 • Comfort

  Dlouhé dny se lépe zvládají v pohodlí. Proace City ve výbavové linii Comfort vylepšují 16" kola s ozdobnými kryty a užitečným zatížením 1 tuny v případě skříňové verze. Navíc dostanete řadu technologií včetně předních a zadních parkovacích senzorů, zadní kamery a systému sledování slepého úhlu – neocenitelných pomocníků při pohybu v hustém městském provozu.

  • Možnost volby 16“ litých kol
  • Systém Smart cargo / mobilní kancelář
  • Elektrická parkovací brzda
Máte zájem o novou Toyotu Proace City?
Obraťte se na nejbližší centrum Toyota Professional nebo se zaregistrujte k odběru newsletteru klepnutím na odkaz níže.