1. Majitele
  2. Zaruka

ZÁRUKA NA NOVÉ VOZIDLO

Toyota nezajišťuje svoje vozidla jen slovy.

Chceme, aby vlastnictví Toyoty bylo zvláštním zážitkem. Nyní si spojte tento cíl s pověstí týkající se spolehlivosti a důvěry v naše výrobky a je snadné pochopit, proč našim výrobkům tolik věříme.

Toyota vám poskytuje na nové vozidlo rozsáhlou záruku za jakost (záruka), která pokrývá veškeré vady, které lze připsat chybě při výrobě nebo montáži vozidla. Záruka je poskytována v délce tři roky nebo do ujetí do ujetí 100 000 kilometrů, dle toho, co nastane dříve. Během prvního roku je záruka poskytována bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

  • Pro vozidla s hybridním pohonem je na komponenty hybridního pohonu poskytována časově rozšířená záruka v délce pěti roků nebo do ujetí 100 000 km. Během prvního roku je záruka poskytována bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

    Záruka na povrchovou korozi a vady laku je 3 roky, záruka na prorezavění karoserie je 12 roků (pouze Hilux a Proace 6 roků), v obou případech bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

    Bezplatné silniční asistenční služby Toyota Eurocare jsou poskytovány po dobu 3 let bez ohledu na počet ujetých kilometrů.

  • Mobilní aplikace Toyota Eurocare

    Aplikace pro chytré telefony zjednodušuje proces kontaktování asistenční centrály Europ Assistance v případě uvedených potíží s vaším vozidlem. Aplikaci můžete využít jak ke kontaktování centrály, tak k přesnému určení polohy vašeho nepojízdného vozidla.