1. Majitele
  2. Online služby
  3. Multimédia

Intuitivní zábava na palubě

Využívejte všech výhod palubní navigace, jako je navigování v reálném čase, upozorňování na rychlostní kamery, poskytování informací o čerpacích stanicích nebo zobrazování bodů zájmu (POI)*, nebo připojte svůj chytrý telefon přes Apple CarPlay či Android Auto a přehrávejte hudbu a používejte své oblíbené mobilní aplikace přímo na displeji vozidla.

Představujeme nejlepší palubní systémy

Projděte se s námi světem multimédií

Multimediální systémy Toyota nabízejí intuitivní ovládání, rychlou odezvu i nejnovější funkce a pamatují skutečně na vše, ať již chcete propojit telefon s vozidlem nebo v palubní navigaci najít nejbližší restauraci.

 

Vychutnejte si bezproblémovou kompatibilitu přes Bluetooth

Ovládání přes jedinečný dotykový displej

Prostřednictvím Bluetooth® bezdrátově propojíte kompatibilní mobilní telefon a jednoduše tak zajistíte, že své hovory budete vyřizovat „hands-free“. Telefon se propojí automaticky, kdykoliv nastoupíte do vozidla a nastartujete. 

Aktualizace map systému Toyota Touch s navigací GO

Naše nejlepší navigace s bezdrátovými aktualizacemi „Over-the-air“

Ať již cestujete kamkoli, pro skutečný pocit jistoty je klíčové udržovat palubní navigaci Toyota vždy v aktuálním stavu. Jedině tak si můžete být jisti, že trasa, po které jedete, vychází z nejnovějších mapových údajů, aby vás nezaskočily nově vybudované trasy či jiné změny.

Zobrazit průvodce

E-shop

Buďte vždy v obraze s nejnovějším softwarem pro palubní systémy

Vyhledávejte nové aplikace, aktualizujte mapy v palubní navigaci, spravujte multimediální soustavu ve své Toyotě nebo si zkontrolujte, zda používáte nejnovější verzi softwaru. 

Zobrazit místní e-shop

Naučte se správně používat online služby

Zde naleznete všechny průvodce a nejčastější dotazy
Zde můžete zhlédnout všechna videa 'Jak na to' (Opens in new window) Zobrazit všechny odpovědi na nejčastější dotazy