1. Nová auta
  2. Design

Unikátní styl a impozantní silueta

Toyota bZ4X kombinuje elegantní a vyspělý vzhled elektrického vozidla se sebevědomým designem SUV. Výsledkem je inovativní elektrické vozidlo, které funguje na všech površích a přitahuje pohledy svého okolí.

Výjimečný městský design. Vynikající schopnosti SUV

Toyota bZ4X má impozantní vzhled díky designu vhodnému pro pohyb ve městě a výkonu připravenému na dobrodružství za jeho hranicemi. Kombinací elegantní, pokročilé aerodynamiky BEV s robustním výkonem jako u SUV, Toyota bZ4X předčívá očekávání.

  • Robustní postoj vozu akcentují štíhlé jednotky světlometů inspirované motivem „kladivouna“.
  • To vše ve spojení s výraznými černými lemy kol, které při pohledu z boku vyjadřují originální charakter SUV. 
  • K mimořádné aerodynamice přispívá nízká střecha, která zajišťuje menší odpor vzduchu a pozoruhodně hladkou jízdu.
Multiinformační displej
Volant
Cestujte prémiově
Displej 12,3“
Prémiové materiály
Navržena pro jakékoliv cesty
Úžasně prostorná

Multiinformační displej

Tenký, nízko posazený přístrojový panel zobrazuje důležité údaje, jako je rychlost a hladina paliva těsně nad volantem, dokonale v souladu s čistým výhledem řidiče..

Volant

Intuitivní ovládání vám umožní soustředit se na cestu před vámi. Chytře umístěné ukazatele a volant bez kapličky zlepšují viditelnost a zkracují reakční dobu řidiče. Získejte přístup k důležitým informacím, aniž byste odvraceli oči od silnice.

Cestujte prémiově

Inteligentně navržený kokpit a prostorný interiér dodávají kultivovanost, zatímco stylové textury inspirované severským světem a vyladěné detaily vytvářejí naprosté pohodlí pro všechny cestující.

Displej 12,3“

12,3” dotykový displej zobrazuje všechny důležité informace na jednom místě.

Prémiové materiály

Luxusní perforovaná látka a měkké zdobené područky vytvářejí příjemný interiér, který je nadmíru pohodlný.

Navržena pro jakékoliv cesty

Velkorysá pětimístná kabina poskytuje množství prémiových funkcí, které zajistí, že si každý cestující užije poklidnou cestu v naprostém pohodlí.

Úžasně prostorná

Dlouhý rozvor poskytuje veškerý prostor pro nohy, který potřebujete, s překvapivě velkou kapacitou zavazadlového prostoru až 452 l.

Navržena pro všechny druhy cest

Radost z jízdy

  • Panoramatická střecha

    Panoramatická střecha dodává exteriéru styl a umocňuje pocit prostornosti a vzdušnosti interiéru. Elektrická clona účinně blokuje světlo a chrání před teplem způsobeným přímým slunečním zářením.