1. Nová auta
  2. Technologie

Funkce a vlastnosti pro rodinné potřeby

Zbrusu nová Toyota Corolla Cross zabaví celou rodinu a zajistí příjemný pobyt na palubě až do cíle cesty. S kompletní sestavou funkcí palubní konektivity, navigací na bázi cloudu v reálném čase na 10,5" dotykovém displeji a 12,3" digitálním přístrojovým štítem se budete těšit dokonce i na rozvoz dětí do školy.

Plná kontrola na dosah ruky

Prominentní polohu na elegantní přístrojové desce vaší Corolly Cross zaujímá nový dotykový displej o úhlopříčce 10,5". Podpora Apple CarPlay znamená, že ke zvednutí hovoru, poslechu oblíbeného playlistu nebo ovládání nejrůznějších systémů postačí intuitivní potáhnutí prstem nebo klepnutí.

Informace letmým pohledem

Digitální přístrojový štít o velikosti 12,3" poskytne všechna potřebná data v reálném čase. S podporou uživatelského přizpůsobení a pravidelnými aktualizacemi softwaru palubních jednoty vaše Corolla Cross spolehlivě odolá budoucím nárokům a zaručí trvalé propojení se zbytkem světa.

Vždy plně nabito

Bez nutnosti hledat kabel: po nastoupení stačí položit telefon pod středový panel v kabině Corolly Cross a zařízení se ihned začne bezdrátově nabíjet.